Obecnie klient chce mieć wszystko na wyciągnięcie ręki – wygodnie i szybko, niezależnie od formy wykonywania zakupów czy sposobu spędzania wolnego czasu. Właśnie tymi zmianami społeczno-technologicznymi tłumaczy się rozkwit obiektów typu mixed-use, tj. łączących funkcje handlowe, biurowe i gastronomiczne, które dodatkowo pomagają w integracji lokalnych społeczności. Przykładem takiego miejsca jest Plac Unii.
Centra handlowe odwiedzane są przez różne grupy wiekowe i społeczne. Co ważne, w zależności od pory dnia czy roku, klienci wcielają się w inne role – raz szukają miejsca do pracy i spotkania biznesowego, kiedy indziej chcą spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Żeby zaspokoić wszystkie potrzeby, Plac Unii nieustannie poszerza swoją ofertę, tworząc kompleksową przestrzeń handlowo-usługową. Dzięki temu, obiekt jest nowoczesnym, bezpiecznym i komfortowym miejscem zakupów oraz rozrywki.
Magdalena Socorro-Czerwińska, dyrektor Placu Unii
Zmiany i poszerzanie oferty
Integracja lokalnej społeczności
Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.
Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.